Jak krmí své psy majitelé těch největších online casin

V dnešní době, plno z nás vlastní věrné psí mazlíčky. Říká se, že pes je věrný přítel člověka, nemám pravdu? Proto je důležité vědět, jaké krmivo potřebujeme na to, aby se naši mazlíčci cítili co nejlépe! 

My jsme si k tomu vybrali jako názorný příklad majitelé online casin, kteří na krmivu a na péči, rozhodně nešetří! Jejich mazlíčci dostávají denní příjem potravin 3x ne-li 4x za den, což z českého pohledu nedostává ani normální občan. Ne nedostává, ale nemá na jídlo vůbec čas.

Proč krmíme své mazlíčky opravdu důsledně

Je tu otázka, proč upřednostňujeme své mazlíčky před námi samými? Když si vezmeme například domácího psa čivavu. Tento pejsek nepotřebuje příliš tolik péče, jenom pouhou přítomnost člověka. Když nejste doma, jste v práci, čivava na vás čeká pilně doma. Když náhodou přijdete pozdě, nebude na vás nadávat, ne-li něco vyčítat. 

Když tuto situaci porovnáte s člověkem, můžete očekávat to, že vám určitě někdo něco vyčte.

Jaký servis naši mazlíčci dostávají

Nejenom, že naši mazlíčci dostávají velké dávky jídla, ale dostávají i další zajímavé služby. Majitelé mazlíčků, své pejsky dávají například do kadeřnických salonů, kde se o ně lidé starají 24 hodin. Což znova, není vůbec zlé, nemyslíte? 

 

24 Nov 2019